לוגו של סוניק ללא רקע

סגירת מרפסת בזכוכית בכפר סבא

מפעל ייצור ישראלי למערכות זכוכית לסגירת מרפסות בזכוכית
אנחנו נותנים שירות גם בכפר סבא

מבצע מיוחד לחודש הקרוב בלבד!

מלאו פרטים בטופס הבא
וקבלו הצעת מחיר מפתיעה במיוחד
או צלצלו לנייד
052-4744445

קצת עלינו

סוניק גלאס מפעל ייצור ישראלי העוסק בייצור במגוון מערכות זכוכית לסגירת מרפסות ופרגולות, בין מוצרי החברה ניתן למצוא מגוון פתרונות איכותיים של  

פרגולות אלומניום חשמליות / מסכי זיפ ZIP / וסגירות חורף 

לבעלים של החברה אהרון כהן  יש ניסיון מעל 15 שנה בייצור/יבוא ושיווק של המוצרים

החברה נותנת פתרונות מגוונים לחברות ומוסדות ועוסקת בשיתופי פעולה עם חברות בניה, אדריכלים ומעצבי פנים מהמובילים בישראל. 

 

סגירת מרפסת בזכוכית
בכפר סבא אלו כל היתרונות.

עבודות נבחרות

סגירת מרפסת בזכוכית בכפר סבא

סגירת המרפסת שלכם בזכוכית בכפר סבא היא החלטה פרקטית ומועילה מסיבות רבות. כעיר שנהנית מאקלים ים תיכוני, כפר סבא חווה קיץ חם וחורף מתון. התקנת חיפויי זכוכית במרפסת שלכם מסייעת בשמירה על טמפרטורה נוחה לאורך כל השנה, ומספקת הגנה מפני חום הקיץ העז ורוחות החורף הקרירות יותר. יתרה מכך, סגירת זכוכית מציעה הגנה מפני אבק ורעש, ומבטיחה מרחב מחיה שקט ונקי יותר. זה חשוב במיוחד באזורים עירוניים כמו כפר סבא, שבהם בנייה ותנועה עלולים ליצור הפרעות משמעותיות. בנוסף, מרפסת סגורה בזכוכית יכולה לשפר את המראה האסתטי של הבית שלכם, ליצור חיבור חלק בין חללים פנימיים וחיצוניים תוך הוספת ערך לנכס שלכם. בבחירתכם לסגור את המרפסת שלכם בזכוכית, אתם לא רק משפרים את איכות חייכם, אלא גם מבצעים השקעה חכמה בעתיד הבית שלכם.

לקוחות ממליצים

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

מבצע מיוחד לתושבי כפר סבא

מלאו פרטים בטופס הבא
וקבלו הצעת מחיר מפתיעה במיוחד

מהם היתרונות של סגירת מרפסת בזכוכית בעיר כפר סבא?

סגירת מרפסת בזכוכית בכפר סבא מציעה יתרונות רבים לשמירה על המרפסת בצורה הטובה ביותר. להלן כמה מיתרונות אלו:

הגנה מפני פגעי מזג האוויר

אחד היתרונות העיקריים של סגירת מרפסת בזכוכית הוא ההגנה שהיא מציעה מפני פגעי מזג האוויר השונים. בכפר סבא, מזג האוויר יכול להשתנות באופן משמעותי לאורך השנה, עם קיץ חם וחורף גשום. מרפסת סגורה בזכוכית מהווה מחסום מפני השמש הקופחת, מפחיתה את החום ומונעת מקרני UV לפגוע ברהיטים ובצמחים. בעונת הגשמים, סגירת הזכוכית שומרת על המרפסת יבשה, ומאפשרת לכם לנצל את השטח ללא קשר למזג האוויר. הגנה זו מאריכה את השימושיות של המרפסת לאורך כל השנה, והופכת אותה להרחבה פונקציונלית ונוחה של מרחב המגורים שלכם.

אבטחה משופרת

סגירת מרפסת בזכוכית תורמת גם לשיפור האבטחה. מרפסת פתוחה יכולה להוות יעד קל לפורצים, במיוחד באזורים עירוניים כמו כפר סבא. התקנת פאנלים מזכוכית מוסיפה שכבת הגנה נוספת, ומקשה על כל גורם חיצוני לגשת לביתכם דרך המרפסת. סגירות זכוכית מודרניות מגיעות לרוב עם מנעולים ומסגרות חזקות, מה שמגביר עוד יותר את האבטחה. אמצעי בטיחות נוסף זה יכול לספק שקט נפשי, במיוחד למשפחות עם ילדים קטנים או חיות מחמד. פאנלי הזכוכית משמשים גם כגורם מרתיע מפני מזיקים, ושומרים על חרקים ובעלי חיים לא רצויים מחוץ לבית.

שיפור האסתטיקה

יתרון משמעותי נוסף של סגירת המרפסת בזכוכית הוא השיפור באסתטיקה. סגירות זכוכית מעניקות מראה יוקרתי ומודרני, ומשדרגות את המראה הכללי של הבית. שקיפות הזכוכית מאפשרת נוף פתוח ובלתי מופרע אל החוץ, ויוצרת תחושה של מרחב ופתיחות. דבר זה יכול להיות מושך במיוחד בעיר כמו כפר סבא, שבה תושבים רבים מעריכים את הנוף הפתוח. יתרה מכך, ניתן להתאים אישית סגירות זכוכית לסגנון האדריכלי של הבית, ולהבטיח השתלבות חלקה עם העיצוב הקיים. הקווים הנקיים והתחושה העכשווית של פאנלי זכוכית יכולים לשדרג את המראה האסתטי של כל מרפסת, ולהפוך אותה לתוספת יוקרתית למרחב המגורים.

סגירת מרפסת בזכוכית בכפר סבא מציעה יתרונות רבים. היא מספקת הגנה מפני פגעי מזג האוויר, משפרת את האבטחה ומשדרגת את האסתטיקה של הבית. יתרונות אלו הופכים את סגירות המרפסות מזכוכית לבחירה פופולרית בקרב התושבים, ומציעות שיפורים פרקטיים וחזותיים כאחד למרחבי המגורים שלהם.

כיצד סגירת מרפסת זכוכית משדרגת את ביתכם בכפר סבא?

סגירת מרפסת זכוכית מציעה שדרוגים רבים לבתים בכפר סבא, ומשפרת הן את הפונקציונליות והן את האסתטיקה.

הגדלת שטח המחייה

סגירת המרפסת שלכם בזכוכית מוסיפה חדר נוסף לביתכם. ניתן להשתמש בחלל זה לאורך כל ימות השנה, ללא תלות בתנאי מזג האוויר. הוא יכול לשמש כחדר שמש, משרד ואפילו אזור משחקים לילדים.

יעילות אנרגטית

חיפויי מרפסות זכוכית יכולים לסייע בשמירה על טמפרטורות פנימיות. בחורף, הם משמשים כמבודד, שומרים על האוויר הקר בחוץ והאוויר החם בפנים. לעומת זאת, בקיץ, ניתן לעצב אותם כך שימזערו את ספיגת החום, ויביאו להפחתת הצורך במיזוג אוויר.

הפחתת רעשים

החיים בעיר תוססת כמו כפר סבא פירושם התמודדות עם כמות לא מבוטלת של רעש. חיפוי זכוכית יכול להפחית באופן משמעותי את כמות הרעש החיצוני שחודר לביתכם, וליצור סביבת מגורים שלווה יותר.

שיפור ערך הנכס

סגירת מרפסת זכוכית איכותית יכולה להעלות את ערך הנכס שלכם. קונים פוטנציאליים רואים לעתים קרובות במרפסות סגורות מאפיין אטרקטיבי, המציע שטח שמיש נוסף ואסתטיקה מודרנית.

נופים טובים יותר

חיפויי זכוכית מאפשרים לכם ליהנות מנופים פתוחים של סביבתכם. בין אם יש לכם נוף של קו הרקיע העירוני או של צמחייה סמוכה, מרפסת זכוכית מאפשרת לכם להעריך אותו במלואו, ללא חשיפה לפגעי מזג האוויר.

סגירת מרפסת זכוכית בכפר סבא משדרגת את ביתכם על ידי הגדלת שטח המחייה, שיפור יעילות אנרגטית, הפחתת רעש, העלאת ערך הנכס ומספקת נופים טובים יותר.

מה כדאי לשקול לפני התקנת סגירת מרפסת זכוכית?

לפני התקנת סגירת מרפסת זכוכית בכפר סבא, חשוב לבדוק את התקנות המקומיות ולקבל את ההיתרים הדרושים. לכל רשות מקומית כללים ספציפיים בנוגע לסגירת מרפסות, וכפר סבא אינה יוצאת דופן. יש להתייעץ עם מחלקת התכנון והבנייה המקומית כדי לוודא שהפרויקט שלכם עומד בכל חוקי התכנון והבנייה. קבלת ההיתרים הדרושים יכולה למנוע בעיות משפטיות וקנסות פוטנציאליים בעתיד.

איכות החומרים

לאיכות החומרים המשמשים לסגירת מרפסת הזכוכית יש השפעה משמעותית על עמידותה ובטיחותה. בחרו בזכוכית מחוסמת איכותית שיכולה לעמוד בתנאי מזג אוויר קשים ולספק אבטחה נאותה. בנוסף, ודאו כי המסגרות והחומרה עשויים מחומרים עמידים כמו אלומיניום או נירוסטה, המציעים אורך חיים ועמידות בפני קורוזיה. השקעה בחומרים איכותיים יכולה לחסוך מכם תיקונים והחלפות תכופים.

התקנה מקצועית

למרות שייתכן שתהיו מעוניינים לבצע את ההתקנה בעצמכם, מומלץ מאוד לשכור איש מקצוע. למתקינים מקצועיים יש את המומחיות והניסיון להבטיח כי לוחות הזכוכית מותקנים בצורה נכונה ובטוחה. התקנה נכונה היא קריטית לבטיחות ולתפקוד של סגירת המרפסת. מתקן זכוכית שהותקן בצורה גרועה עלול להוות סיכוני בטיחות וייתכן שלא יספק את ההגנה הרצויה מפני פגעי מזג האוויר.

שיקולי תקציב

לבסוף, שקלו את התקציב שלכם לפרויקט. סגירת מרפסות זכוכית יכולה להשתנות באופן משמעותי במחיר בהתבסס על החומרים, העיצוב ועלויות ההתקנה. חשוב לקבוע תקציב ריאלי ולקבל הצעות מחיר מכמה ספקים ומתקינים. בדרך זו, תוכלו להשוות מחירים ולבחור באפשרות המציעה את התמורה הטובה ביותר להשקעה שלכם. זכרו לקחת בחשבון עלויות נוספות אפשריות כגון תחזוקה ותיקונים לטווח הארוך.

מלאו פרטים בטופס הבא וקבלו הצעת מחיר מפתיעה במיוחד

התקשרו עכשיו 077-8039781